0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
LVCHI Winter2017 Увезени Круна Сомот Mink Грб на Жените Со Крзно Худ Природни Крзнени Палта Mink Грб Тенок Комбинација Mink Крзнени Палта

LVCHI Winter2017 Увезени Круна Сомот Mink Грб на Жените Со Крзно Худ Природни Крзнени Палта Mink Грб Тенок Комбинација Mink Крзнени Палта

DEN 248190.00
DEN 318192.00
Това е достапна

Количина на стоки


Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава.Би сакал да споделам некои нови знаења од крзно со нашите купувачот пријател. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот). Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн. Нашите дизајнери биле посветени на крзно на иновации и пробив, не пропуштајте секој детал на студијата, облека дизајн, без разлика дали тоа е здолниште или панталони може да одговара на вашиот елегантен стил. Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт. Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Големина на табела
Големина
Биста
Sleeve
Рамо
Должина
CM
CM
CM
CM
S
102
61
37
110
М
106
61
38
110
L
110
61
39
110
XL
114
61
40
110
XXL
_
_
_
_
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас.
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере.
FEED BACK 1. Ние се потпираат на угледот на пријатели продолжат да се развиваат, бидејќи ние сакаме да знаете дека ние придаваат големо значење на услуги на клиентите.Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ако Кога ќе се вратам да се потврди приемот на облека и повторно, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. 2. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. ние ќе ви одговори во 5 часа поради времето разликата меѓу нас. превозот : 1.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето.), ве молиме контактирајте со нас, или ние автоматски ќе се смени за вас И ќе ви испрати нов единствен број, кога не можете да најдете еден број, ве молиме, не грижете се за ова, навремено да се јавите на нашите услуги на клиентите, тие ќе работат со вас за да се реши овој проблем, и секогаш нека ви господар својата динамична, Додека да го достигне вашата страна.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Крзно Хауба
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Streetwear
Материјал:
Вистинска Кожа,Mink Кожа,Крзно
Број На Модел На:
YX151
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Spliced
Дебелина:
Дебели
Облека Должина:
X-Долго
боја:
како фото
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
S/M/L/XL
Mink Стил:
Увезени Круна Сомот Mink
Должина:
X-Long
Години:
2017 Нов Стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Стил :
Со Крзно Хауба
красат:
Никој

Додатоци на производот