0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
2017 60CM НОВИ женски зимски дебела кожа палто вистински фокс кожна јакна висок квалитет фокс грб јака одговараат multicolor може да избрани

2017 60CM НОВИ женски зимски дебела кожа палто вистински фокс кожна јакна висок квалитет фокс грб јака одговараат multicolor може да избрани

DEN 18605.00
DEN 36480.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
Материјал : 100% ПРИРОДНИ ФОКС КРЗНО
Тежина : 1.2 kg околу
Превозот : Акции на производи. испрати преку изразат во рок од 3 дена по примање на уплатата. Ако прилагодено. треба 5-7 дена да се подготви.
Време на испорака : испрати во рок од 3 дена
Пакет : OPP вреќа /1pcs грб
ДОН големина Биста Поставата Должина S 84cm 57cm М 88cm 58cm L 92cm 58cm XL 96cm 59cm XXL 100cm 60cm XXXL 104cm 60см
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети се распродадени многу брзо. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. Ви благодариме.
Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.
2. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин. Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.

Основните својства

Големина:
bust84, bust88, bust92, bust96, bust100
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Тројно Гради
Декорација:
Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Fox Крзно Јака
Број На Модел На:
w7777
Маскирани:
No
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
Wefurlena
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам

Додатоци на производот