0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
Средна возраст дами природни фокс крзно јака мода крзнено палто outerwear жените тенок појас дијамант камен тока вистински зајакот крзно јакна

Средна возраст дами природни фокс крзно јака мода крзнено палто outerwear жените тенок појас дијамант камен тока вистински зајакот крзно јакна

DEN 10930.00
DEN 19872.00
Това е достапна

Количина на стоки

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења, додадете 8 -14 cm на вашиот сопствен биста дебелина. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината М 72 88 39 58 0 L 73 92 40 59 0 XL 96 74 41 60 0 XXL 75 100 42 61 0 XXXL 76 104 43 60 0 4 XL 77 108 44 62 0 5 XL 78 112 45 63 0
Добредојдовте на нашата продавница

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Зајакот Крзно,Fox Крзно
Декорација:
Дијаманти
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Број На Модел На:
MOVGT0040
Шаблон Тип:
Цврста
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Јака:
Со Fox Крзно Јака
Бренд Име:
Groundnut
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No

Додатоци на производот