0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
QIHE НАКИТ Beaded хривнија Тигар око мат камен водат еластична јаже буда хривнија за жени мажи унисекс Подарок Јога накит

QIHE НАКИТ Beaded хривнија Тигар око мат камен водат еластична јаже буда хривнија за жени мажи унисекс Подарок Јога накит

DEN 76.00
DEN 101.76
Това е достапна

Количина на стоки


1).Материјали : камен
2).Кол : 5.8 cm
3).Тежина : 18g/парче
4).Пакет : opp торбичка

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SZ020
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
Камен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакет:
OPP вреќа
Должина:
19cm
превозот:
цел износ>USD5 со следење на информации
експрес:
цел износ>USD150 слободни DHL,EMS...
wholsale:
Yes
Пад на превозот:
Yes
SKU:
SZ241-SZ244

Додатоци на производот