0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Бел Бисер Хривнија 5-8мм 3 Реда Слатководни Бисер Хривнија Мода Лејди Свадба Партија,Деверуша Накит

Бел Бисер Хривнија 5-8мм 3 Реда Слатководни Бисер Хривнија Мода Лејди Свадба Партија,Деверуша Накит

DEN 960.00
DEN 1200.00
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Синџир Тип:
Жица-кабел Синџир
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
2018bc-66
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Метали Тип:
Никој
Затворач Тип:
Не затворач
накит:
бисер хривнија
Бисер Тип:
слатководни бисер
бисер сјај:
AA
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
Компир Круг
бисер nacre:
сите(100% nacre)
бисер боја:
Бела
Затворач:
Не затворач
бисер големина:
5-8мм

Додатоци на производот