0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
BOEYCJR Бела Лава Карпи Природен Камен Bodhi Монистра Алки & Нараквици Мода Накит Хривнија За Мажи или Жени 2018

BOEYCJR Бела Лава Карпи Природен Камен Bodhi Монистра Алки & Нараквици Мода Накит Хривнија За Мажи или Жени 2018

DEN 100.00
DEN 182.40
Това е достапна

Количина на стоки


1.Цел Слободни Економски Превозот (20-60 Дена)
2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (15-30 Дена ) 3.Цел > 5 ДОЛАРИ Бесплатна E-Пакет( Само во САД ) 4.Цел > 250 ДОЛАРИ Слободни International Express ( 7-15 Дена ) политиката е за повикување само, ако имате било какви лични проблеми или барања, ве молиме контактирајте со продавачот.

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B062
Затворач Тип:
Лесно-кука
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Камен
Бренд Име:
BOEYCJR
Функција:
Додатоци
хривнија стил:
Лава Карпи Bodhi Монистра Хривнија
Рачно изработени:
Yes (да).Секое парче ќе има мала разлика
Подарок за:
Божиќ/Вљубените/Роденден/Свадбата
Повод:
дневно/партија /свадба/роденден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
гроздобер,бохемски,тренди,Етнички,Елегантна
боја:
како Слика
Обемот:
17cm(Еластични)
Iterm:
Pulsera,нараквица,pulseira,armband
Wholesell или drogship:
И двете се прифатени

Додатоци на производот