0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
JoursNeige Сина Плоча Мушка Природен Минерал Камен Нараквици со Круг Tianhe Камен Хривнија за Жени Мода Хривнија Накит

JoursNeige Сина Плоча Мушка Природен Минерал Камен Нараквици со Круг Tianhe Камен Хривнија за Жени Мода Хривнија Накит

DEN 707.00
DEN 744.00
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : Име : Сина руда и Tianhe камен хривнија Мушка големина : околу 10*3мм *****Реална Слика***** Како да се купат

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
JoursNeige
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
GDSJ0190
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
плоча монистра
Функција:
Свежи
Хривнија Femme:
нараквици за жените подарок
шарм хривнија:
камен кристал хривнија
Материјал:
сино на руди и камен Tianhe
плоча мушка големина:
околу 10*3мм

Додатоци на производот