0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Нови Мажите Жена Класичен Хематит Монистра Хривнија Beaded Црна Мантра Јога Молитва Монистра Буда Хривнија за Жените и Мажите Накит

Нови Мажите Жена Класичен Хематит Монистра Хривнија Beaded Црна Мантра Јога Молитва Монистра Буда Хривнија за Жените и Мажите Накит

DEN 80.00
DEN 114.72
Това е достапна

Количина на стоки


Нови Мажите Жена Класичен Хематит Монистра Хривнија Beaded Црна Мантра Јога Молитва Монистра Буда Хривнија за Жените и Мажите Накит за Подарок Опис на Производот : Белегзии Тип : Шарм Нараквици Мушка Материјал : Природни Камења Шарени ахат Кристал Кристал Стил : Мода Хривнија Жени Мажи Боја : 12 Бои
Две стилови : злато и сребро Црна gallstone +Кристал Монистра Број : 29 КОМПЈУТЕРИ Дијаметар : 8 СМ Периметар : 20 СМ парична Казна или Мода : Мода Обичните Формашема : Круг Компатибилност : Сите Компатибилен Функција : Декорација Синџир Тип : Beaded Хривнија Повод : Свадба, ангажман, партија, празник, роденден, патни и други млечни живот. Ве молиме овозможи 0.5-1 см differeces поради прирачник за мерење. Напомена : 1.Имаме поволна цена, и поддршка на мало и големо. 2.Ние си имаме свој фабрика и поддршка на сопствени производи, ве молиме да ги испратите на сликата која ние може да се направи уникатен производ според вашето барање. 1. Ние слободен испорака на Сите наши производи во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPS-от или пост / Кина Пост, испорака метод ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка : за Испорака метод (бесплатно) време на Испорака Цел цена Кина пост воздух mail 15-60 работни дена $ 50 ЕМС 8-12 дена & Gt; = $ 150 DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ 3-8 работни дена & Gt; = $ 150 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите царинење. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ или други давачки. За да бидете сигурни дека ќе се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", Или "Примерок" со ниска цена.

Основните својства

Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
shshd
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
природен камен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Брошеви Тип:
Beaded Хривнија
експрес:
Цел > $ 150 слободни express
Експрес испорака:
Цел > $ 200 слободни DHL

Додатоци на производот