0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
2018 Нов Тренд Микро, Отворајќи Циркон Топката Шарм Хривнија Природата Камен Монистра Црна Мат Оникс Мажи Жени Хривнија Накит

2018 Нов Тренд Микро, Отворајќи Циркон Топката Шарм Хривнија Природата Камен Монистра Црна Мат Оникс Мажи Жени Хривнија Накит

DEN 85.00
DEN 92.16
Това е достапна

Количина на стоки


Реден Број : AB250 Пакет се Вклучени : 1 Парче Боја : црна Материјали : Лава ве Молиме Не ни Остави негативни повратни информации или Неутрален повратни информации или ниска оценка на детали оценка продажба, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се прави ова, ви благодарам многу за вашето разбирање. Оваа ставка ќе биде предаден од Кина, ако цел под 5 долари сакајте имаат следење на број,и ве молам НЕ се отвори случај или Процес на враќање, кога објектот не пристигнат на време, порака за нас, сите проблеми ќе бидат решени.
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$7 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Превозот И Ракувањето Со :
Превозот До 48 Држави На U. S. И Други Земји Е Потполно Бесплатно, Обично Тоа Треба Цела 12-20 Работни Дена За Сад, Тоа Ќе Се Смета Како Прва Класа Пошта Откако Влегол Да Држави. За Остатокот Од Светот Што Ќе ја Користи поштата Е препорачана Пошта Услуга, Следење на Број Што се Предвидени Може да Се Проследи Во Вашата Земја поштата веб-Сајт, И Обично Тоа Ќе Потрае 20-30 работни Дена.
Времето За Испорака :
Испорака Време Може Да Се Разликува Поради Државни Празници, Земји, Обичаи Итн. Ви Благодариме За Разбирањето!
Ние Не Сме Одговорни За Сопствени Должност Се Случи Во Вашата Земја, Ние Обично Марк Подароци И Под 10 Долари На Сопствени Форми. Ако Имате Било Какви Други Барања, Ни Остави Белешка Кога Ќе Се Направи Ред!
Попусти :
Било Набавки Над 150 Долари, Ние Ќе Ги Надградат За Да Го Изразат Превозот, Кој Обично Се Оди 5-7 Работни Дена За Поголемиот Дел Од Светот, И Одличен Подарок Ќе Бидат Вклучени, Како И!
Повратни информации :
Ве Молиме Да Ни Остават 5-Ѕвезда На Повратни Информации!
Ако Се Размислува За Да Ни Даде 4 Ѕвезда Или Подолу, Ние Ве Поттикнувам Да Ги Пишете Ни Email Прво Во Однос На Проблемите. Ние Секогаш Сме Тука Да Ги Реши Сите Прашања Кои Се Случуваат Во Текот На Трансакцијата.
Позитивна Повратна Информација Е Автоматски Лево Откако Ќе Ни Остави Позитивен Оние
Услуги На Клиентите :
Ние Нудиме 100 % Задоволства За Купувањето. Парите Назад Беше Гарантира На Сите Наши Објекти, Во Случај Дека Не Сте Задоволни Со Тоа, Само Напишете Ни Порака Или E-Mail За Нас!100% Задоволството На Клиентите & Најбрзиот Превозот И Одличен Квалитет Се Нашето Ветување!

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
DOUVEI
Број На Модел На:
AB250
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
боја:
како на слика
Материјал:
Монистра
Големина:
adjustable
монистра големина:
8мм
Облечен Повод:
Свадба,Матурска,Годишнина,Забава
MOQ:
1Piece
Пакување:
Поединечно завиткани
клиент дизајн:
Прифатливо
Оригиналното Место:
Кина

Додатоци на производот