0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Sansour 3/5 Тон забавува рака Универзална Висок Квалитет на Тркачки автомобил забавува рака/забавува јажиња/Кука/Влечење Прачки, без Завртки и навртки

Sansour 3/5 Тон забавува рака Универзална Висок Квалитет на Тркачки автомобил забавува рака/забавува јажиња/Кука/Влечење Прачки, без Завртки и навртки

DEN 89.00
DEN 94.08
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Влечење Прачки
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
најлон+ метал
Име На Модел:
забавува рака со забавува барови
Објектот Ширина:
5cm
Бренд Име:
Sansour
Објектот Висина:
0m

Додатоци на производот