0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
За Land Rover Discovery Спорт 2015 2017 ABS Мат Страна на Вратата Аудио Звучници Покрие Декоративни Круг Прстен Покрие Скратува 6Pcs

За Land Rover Discovery Спорт 2015 2017 ABS Мат Страна на Вратата Аудио Звучници Покрие Декоративни Круг Прстен Покрие Скратува 6Pcs

DEN 1536.00
DEN 1919.52
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на: 1 : Item Fitment: За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Мат, а Не евтини еден!!
5:Iclude : збир на 6 Pcs
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
. Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
MONTFORD
Година:
2015 2016 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
2285
Објектот Ширина:
15cm
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Matte
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
40cm

Додатоци на производот