0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2 Парчиња Опрема Shift Knob Страна Покривање на Вратите Налепница За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 Tiguan Поло Буба Passat

2 Парчиња Опрема Shift Knob Страна Покривање на Вратите Налепница За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 Tiguan Поло Буба Passat

DEN 236.00
DEN 295.20
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Еден пар од полиран покрие намали за "Фолксваген" DSG менувач shift knob Одлична декорација за вашиот Опрема Shift Knob Направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со сјајни хром финиш Дојде со самолепливи ленти за лесна инсталација Fitment : (За Референца Само) За "ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN/TIGUAN L 2012-2017 За "ФОЛКСВАГЕН" LAVIDA 2010-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" САНТАНА НОВА / Крст 2016 Година За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО / GTI 2010-2016 За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 2011-2017 За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2012-2016 За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2014-2017 Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Количина : 2 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : - 2 x Опрема Shift Knob Страна Маска

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Година:
2018
Бренд Име:
QILEJVS
Објектот Тежина:
18g
Име На Модел:
1AA900057

Додатоци на производот