0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
(Само Одговара За Левата Рака Диск) Внатрешни Додатоци Воздух Излезот На Пропустливи Покрие Трим Мат За Nissan Клоци 2017 2018

(Само Одговара За Левата Рака Диск) Внатрешни Додатоци Воздух Излезот На Пропустливи Покрие Трим Мат За Nissan Клоци 2017 2018

DEN 447.00
DEN 526.08
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот Fitment
Одговара За Nissan Клоци 2016 2017 2018
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : ABS пластика Вклучуваат : Како да се избере Направени во ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Ова Не е вистински "ФОЛКСВАГЕН" Делови,Само е резервни делови Лесна инсталација. 3m лента е прикачена на задната страна.
Услуги На Клиентите :
Ако има било какви прашања или проблеми пред вашата цел или по добивањето на производи,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ела ул. Ние ќе b e одговорен за тоа и реши f или како
штом пос sible w кога ние ја проверите вашата порака . Ве молиме НЕ го отворам било Спорови ;
Ве молиме НЕ остави ни било negativ е ниту неутрална повратни информации пред да контактирате со нас .
Тоа е од витално значење за растот на мојот sh оп .
Вашите 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ feedbac к ќе бидат Високо Ценети. Ви благодариме.

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
Како што е наведено
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
0105
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Употреба:
Декорација
боја:
како слики
Потекло:
Кина

Додатоци на производот