0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
SHINEKA Автомобил Стил, Уникатен Дизајн Алуминиум Копче Случај Метал Автомобил Копче Синџир Школка Покритие за Suzuki Jimny

SHINEKA Автомобил Стил, Уникатен Дизајн Алуминиум Копче Случај Метал Автомобил Копче Синџир Школка Покритие за Suzuki Jimny

DEN 1231.00
DEN 1295.52
Това е достапна

Количина на стоки


SHINEKA Автомобил Стил, Уникатен Дизајн Алуминиум Копче Случај Метал Автомобил Копче Синџир Школка Покритие за Suzuki Jimny 1. Автомобил Модел : за Suzuki Jimny 2. Големина : Оригинални автомобил совршено 3. Материјал : Алуминиум легура 4. Пакет содржи : 1 компјутер 5.100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни
Внимание : ве Молиме проверете кај нас или на другите за да бидете сигурни дека нашите производи се вклопи во вашиот автомобил Топлина до 3 M селотејп пред лепење на објектот на автомобилот, потоа притиснете го за најмалку 1 мин


Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.03kg
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Објектот Висина:
0inch
Година:
2007 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Shineka
Име На Модел:
HM05168
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
SUZUKI JIMNY
Големина:
Original car perfectly
Употреба:
Декорација
Име на производ:
Клучни Школка

Додатоци на производот