0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Карбонски Влакна Автомобил Прозорец Lifter Контрола на Рамката на Прозорецот за Префрлање Оркестарот Потпирач Панел Налепница За BMW 1/3/4 серија x1 f48 F20 F30 F34

Карбонски Влакна Автомобил Прозорец Lifter Контрола на Рамката на Прозорецот за Префрлање Оркестарот Потпирач Панел Налепница За BMW 1/3/4 серија x1 f48 F20 F30 F34

DEN 798.00
DEN 840.00
Това е достапна

Количина на стоки

Карбонски Влакна Автомобил Прозорец Lifter Контрола на Рамката на Прозорецот за Префрлање Оркестарот Потпирач Панел Налепница За BMW 1/3/4 серија x1 f48 F20 F30 F34 Производ Е Само Одговара За BMW 1 series F20 F21 2012-2016 Година Производот Е Само Одговара За BMW серија 3 F30 F34 2013-2017 Година Производот Е Само Одговара За BMW X1 F48 2016-2017 Година Количина : 4pcs/set Материјал : Јаглерод Влакна / нерѓосувачки челик Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
карбонски влакна / Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
За BMW 1/3/4 серија x1 f48 F20 F30 F34
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Додатоци на производот