0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
MOPAI Автомобил Стил ABS Внатрешни Додатоци Табла Трим Покрие Декорација Рамка Налепници За Jeep Wrangler TJ 1997-2006

MOPAI Автомобил Стил ABS Внатрешни Додатоци Табла Трим Покрие Декорација Рамка Налепници За Jeep Wrangler TJ 1997-2006

DEN 1723.00
DEN 2153.76
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификација 1. Автомобил Модел : За TJ Wrangler 1997-2006 2. Боја : Сина, Црвена, хром 3. Материјал : ABS 4. Пакетот Вклучува : 1 buc/set 5. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување. Прашања кои имаат потреба од внимание пред плаќање
1. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
3. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,pls се разбере.
2. Транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3. За земјите со бесплатен превозот,само во рок од 2 KG,освен специјални производи.
4. Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
6. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Step1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : Отстрани 3 M лепак во грбот.
Step3 : Топлина на 3 M лепак со топол воздух пиштол или фен за коса; (совет за ставање на со обезбедени 3 M лента е да се загрее на производот ова го прави на лепак на лента повеќе леплива.)
Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.
Повратни информации
1. Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS
Година:
1997-2006
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
szzt03702
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
боја:
сина, црвена, хром
Автомобил модел:
TJ Wrangler

Додатоци на производот