0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
lsrtw2017 автомобил стил на карбонски влакна автомобил светла скратува за тојота сиена 2011 2012 2013 2014 2015 2017 2018

lsrtw2017 автомобил стил на карбонски влакна автомобил светла скратува за тојота сиена 2011 2012 2013 2014 2015 2017 2018

DEN 3456.00
DEN 3840.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
lsrtw2017
Година:
2015-2017
Име На Модел:
За Тојота
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0.2inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Додатоци на производот