0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
4pcs Карбонски Влакна ABS Plasti Внатрешни работи Врата се Справи со Сад Покрие Намали За BMW 3 4 Серија f30 f32 f35 316i 318i 320li 2013-2018

4pcs Карбонски Влакна ABS Plasti Внатрешни работи Врата се Справи со Сад Покрие Намали За BMW 3 4 Серија f30 f32 f35 316i 318i 320li 2013-2018

DEN 1324.00
DEN 1439.52
Това е достапна

Количина на стоки


4pcs Карбонски Влакна ABS Plasti Внатрешни работи Врата се Справи со Сад Покрие Намали За BMW 3 4 Серија f30 f32 f35 316i 318i 320li 2013-2018
Опис : Предмет : Врата се Справи со Сад Трим Состојба : 100% Сосема нов со opp вреќа во Кутија Материјал : ABS Пластика Боја : Карбонски влакна Пакет вклучуваат : 4pcs Компатибилен : За BMW 3 4 Серија f30 f32 f35 316i 318i 320li 2013-2018 Лесно се инсталира,назад со двоен страна d лепило Ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас за помош
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : //global.cainiao.com/ (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
300g
Година:
2013-2018
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
metyoucar
Име На Модел:
Вратата Се Справи Со Сад Трим
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил Внатрешни работи за Додаток За BMW Серија 3 :
Автомобил Стајлинг За BMW Серија 3
Вратата Се Справи Со Сад Трим:
За BMW Серија 3 f30 Додаток
Автомобил Направи:
За BMW Серија 3

Додатоци на производот