0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
lsrtw2017 автомобил стил автомобил пред скара нето намали за тојота сиена 2011 2012 2012 2014 2015 2017 2018

lsrtw2017 автомобил стил автомобил пред скара нето намали за тојота сиена 2011 2012 2012 2014 2015 2017 2018

DEN 8856.00
DEN 9840.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
lsrtw2017
Година:
2011-2018
Име На Модел:
За Тојота
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0.2inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Додатоци на производот