0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
Автомобил стил Багажникот се Префрлите Копчето Декорација Покрие Налепница Намали За BMW 5 серијата E60 нерѓосувачки челик Внатрешни работи Авто додатоци

Автомобил стил Багажникот се Префрлите Копчето Декорација Покрие Налепница Намали За BMW 5 серијата E60 нерѓосувачки челик Внатрешни работи Авто додатоци

DEN 246.00
DEN 264.00
Това е достапна

Количина на стоки

Автомобил стил Багажникот се Префрлите Копчето Декорација Покрие Налепница Намали За BMW 5 серијата E60 нерѓосувачки челик Внатрешни работи Авто додатоци Производ Е Само Одговара За BMW 5 серијата e60 2006-2010 Година Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки челик Количество:1pcs/постави Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. 4.Заврши ве Молиме проверете со вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
за BMW 5 Серијата E60
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Година:
2006-2010

Додатоци на производот