0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
CITALL ABS Пластика & Мат Хром Звучникот во Слушалката Калапи Скриј Лента За BMW Серија 5 520 523 530 2014

CITALL ABS Пластика & Мат Хром Звучникот во Слушалката Калапи Скриј Лента За BMW Серија 5 520 523 530 2014

DEN 906.72
Това е достапна

Количина на стоки

Новиот Chrome Звучникот во Слушалката Калапи Скриј Лента за BMW Серија 5 520 523 530 2014 " Спецификација на Производот Точка име : Нов Chrome Звучникот во Слушалката Калапи Скриј Лента за 2014 BMW Серија 5 520 523 530 Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Говорникот Калапи Трим сет 2 парчиња x 1 " Опис на Производот
Компатибилен :
Одговара за BMW Серија 5 520 523 530 2014
Функција :
1) Материјал : Направени од високо квалитетна ABS пластика, со Мат Хром финиш
2) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
4) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
5) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало
Инсталација :
"Фото Шоу

Основните својства

Бренд Име:
CITALL
Година:
2014
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
10.6cm
Објектот Тежина:
25g
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS пластика, со Мат Хром финиш
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Состојба:
100% нови
Објектот се вклучени:
Компатибилен:
за 2014 BMW Серија 5 520 530 523

Додатоци на производот