0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2 Парчиња Универзален Автомобил Потпирачи За Глава S Класа Ултра Мека Перница За Мерцедес Бенц Maybach

2 Парчиња Универзален Автомобил Потпирачи За Глава S Класа Ултра Мека Перница За Мерцедес Бенц Maybach

DEN 1024.00
DEN 1280.16
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Супер меки и удобни. Maybach S-Класа потпирачи за глава. Парична казна изработка, одлична практичност и издржливост Нејзината главна функција е да ги заштити вратот. Тоа ќе ви помогне да седат исправено и да ви даде подобра положба на телото при возење или седи во колата и се Грижи за вашиот врат, се релаксираат вашите мускули, направете ја вашата возачки животот поудобен, побезбеден, повеќе здрави Вратот перница може ефикасно да се намали вашиот замор и болка предизвикана од долго возење Универзална Одговара За Сите Возила и четири сезони Спецификации : Материјал : Велур Ткаенина Боја : Црна/Беж Големина : 29x19cm/11.42x7.48" Количина : 2 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : - 2 x Автомобил потпирачи за глава

Основните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
29cm
Година:
2018
Бренд Име:
QILEJVS
Материјал Тип:
Велур Ткаенина
Објектот Тежина:
420g
Објектот Ширина:
19cm

Додатоци на производот