0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
220-240V Циркулација на крвта се Пумпа за Вода Бран Создателот Аквариум Гребен Powerhead Риба Резервоарот

220-240V Циркулација на крвта се Пумпа за Вода Бран Создателот Аквариум Гребен Powerhead Риба Резервоарот

DEN 281.00
DEN 334.56
Това е достапна

Количина на стоки

Опис : Боја : Црна Уживаат поголем проток и екстремни разноврсна позиционирање додека минимизирање гломазна опрема. Целосно подводните пумпи за вода генерирање на широк и нежни проток на вода да дишат животот еднаш, хард-да-пристап "мртвите точки" во вашиот аквариум. Широко распространет спектар само како wishy-washy океански бран, идеален за морски гребен аквариуми.
Карактеристики : на Располагање во вшмукување чаши и магнетни монтажа Целосно подводните и масло бесплатни моторот за да се избегне загадувањето на живеење околност Магнетни диск технологија Високи перформанси водоотпорен обезбедува безбедност и сигурност. 360 степен ротација за да се прилагоди на проток во која било насока Articulating топката зглобовите за разноврсна насоки Бара исклучително ниска енергија конзумирање Напон : 220-240 V/50 Hz
Спецификација за JVP -110 : Max Проток : 2000 Л/H Моќност : Од 2,5 Вати Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz Должина на кабелот за напојување : 1.3 M Големина на Аквариум : Подолу 0.4 M/FT 1.31
Спецификација за JVP-100 A : Max Проток : 2500 L/H Моќност : 3 Watt Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz Должина на кабелот за напојување : 2.3 M Големина на Аквариум : 0.4-0.6 M/1.31-FT 1.96
Спецификација за JVP-201 A : Max Проток : 6000 L/H Моќност : 12 Watt Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz Должина на кабелот за напојување : 2.3 M Големина на Аквариум : 0.6-1 M/1.96-FT 3.28
Спецификација за JVP-202 A : Max Проток : 12000 L/H Моќност : 24 Watt Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz Должина на Кабелот за Напојување : 2.3 M Големина на Аквариум : 1-1.5 M/3.28-FT 4.92
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Пакетот вклучува :
1 X Циркулација На Крвта Се Пумпа За Вода Бран Создателот Аквариум Гребен Powerhead Риба Резервоарот

Основните својства

Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Напон:
220-240V
Извор На Енергија:
Полнење
Фиксна Форма:
Седи

Додатоци на производот