0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5PCS Двојна Бенд 136-174&400-520MHz Воки Токи Антена За Icom Vertex Baofeng УВ-5R BF-888S УВ-8D SMA-F двонасочна Радио Антена

5PCS Двојна Бенд 136-174&400-520MHz Воки Токи Антена За Icom Vertex Baofeng УВ-5R BF-888S УВ-8D SMA-F двонасочна Радио Антена

DEN 1584.00
Това е достапна

Количина на стоки

Техничка Спецификација Фреквенција : 144/430 MHz Стекнат : 2.15 Max Моќност : 10 WATTS V. S. W. Р : LESS1.5 Конектор : BNC/SMA-МАШКИ/SMA-ЖЕНСКИ Должина : 13cm тежина : 30g Материјал : Пластични Боја : Црна/Црвена/Сино/Жолта/Зелена/Бела ( Црна е избрана по дифолт, Ако треба и други бои, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака. ) Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас ако радиото не се појави во компатибилен листа, ние ќе го најдете точниот антена за вас.

Основните својства

боја:
BNC, SMAFEMALE, SMAMALE
Складирање Канал:
NO
Is_Display:
No
Разговор Опсег:
NO
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
FP130(5PCS)
Фреквентен Опсег:
144/430MHz
Максимален Домет:
>Сса 10 километри
Димензии:
13cm
Воки Токи Тип:
Преносни
Бренд Име:
BAOFENG
Материјал:
Гума
Добивка:
2.15 dBi
Max Моќ:
10Watts
V. S. W. Р:
LESS1.5
Тежина:
30g
Отпорност:
50Ohm
конектор:
BNC/SMA ТИП
боја:
Црна/Црвена/Сино/Жолта/Зелена/Бела

Додатоци на производот