0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
2.5 mm Грлото Слушалка Микрофон Микрофон PTT за полнење за Motorola Воки Токи БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио TLKR T80 T60 T5 T7 T5410 за полнење за Motorola радио Слушалки

2.5 mm Грлото Слушалка Микрофон Микрофон PTT за полнење за Motorola Воки Токи БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио TLKR T80 T60 T5 T7 T5410 за полнење за Motorola радио Слушалки

DEN 319.00
DEN 612.48
Това е достапна

Количина на стоки


2.5 mm Слушалки Грлото Микрофон Микрофон Слушалка PTT за полнење за Motorola Воки Токи БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио TLKR T80 T60 T5 T7 T5410 T5428 FR50 XTR446
Карактеристики На Производот :
Грлото Микрофон пренесува звукот директно од вашиот грло, преку кои на бучавата во позадина е значително намалена.
Со високо квалитетни, транспарентни акустична цевка, тешко може да се открие од страна на луѓето околу вас.
Повеќе, својот способен за заштита од електромагнетни бранови зрачење.
* Оваа грлото микрофон лесно можат да бидат скриени под јака.
* Идеален за употреба во висока амбиентална средина, како што се возење, возење мотоцикли и велосипеди.
* Идеален за надзор цели и безбедноста на аеродромите, казина, толпата контрола на конвенции и концерти и други работната средина и да бара дискретна комуникација.
* Pin дијаметар : 2,5 mm .
Може да се примени на следниве радио модели :
За Motorola Talkabout Радија :
* T270, T280, T289, T4000, T4800, T4500, T4700, T4800, T4900, T5000, T5022, T5030 R, T5100, T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5428, T5432, T5500, T5512,
T5522, T5530, T5532, T5500, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820, T5822, T5900, T5920, T5950, T6000, T6100, T6200, T6210, T6212, T6220, T6222, T6250, T6300, T6310, T6312, T6320, T6322, T6400, T6412, T6500, T6510, T6530, T6550, T6512, T6552 R, T6500 AA, T6600, T6700, T6800, T6900, T7000,T7100 R, T7150 R, T7200, T7300, T7400 R, T7400 AA,
T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T7500, T7600, T7700, T7800, T8000, T8500, T8550, T9000,T9500, T9500 R, T9500 XLR, T9550, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680
* TLKR : TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8.
* EM1000, EM1000 R, EM1020 R, EM1010 TPR.
* MR350 R,MR355 R, MR356 R, MH230 R, MB140 R.
* MC220 R, MC225 R, MH230 R, MD200 TPR, MJ270 R, MS350 R, MS355 R, MS356 R, MT350 R, MT352 R.
* XTR446, XTL446, PMR446.
* SX500, SX600, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R
* FV200, FV200 R, FV200 AA, FV300, FV500, FV500 R, FV500 AA, FV600, FV700, FV750, FV800, FR50, FR60.
* Дух GT, Дух GT+
Она што е Во Пратката :
1 × Грлото Микрофон Слушалка

Основните својства

боја:
Црна
Разговор Опсег:
врз основа на радио
Is_Display:
No
Максимален Домет:
3km-5км
Број На Модел На:
Слушалка PTT за Воки Токи Motorola БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио TLKR T80
Складирање Канал:
врз основа на радио
Димензии:
Како слик прикажани
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
врз основа на радио
Бренд Име:
YIDATON
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
Грлото СЛУШАЛКА:
за Motorola Воки Токи БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио
2.5 mm Слушалки воки токи:
за motorola двонасочна радио
воки токи слушалка:
за Motorola T80 T60 T5 T7 T5410 T5428 FR50 XTR446
За Motorola слушалка функција 1:
тешко се детектира
За Motorola слушалка функција 2:
лесно скриени под јака
За Motorola слушалка апликација:
возење, возење мотоцикли и велосипеди

Додатоци на производот