0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
GT2256MS 704136 704136-0001 704136-0002 704136-0004 704136-0005 8972083521 8971784860 Турбо За ISUZU НПР камион 4HG1T 4HG1 4.57 L

GT2256MS 704136 704136-0001 704136-0002 704136-0004 704136-0005 8972083521 8971784860 Турбо За ISUZU НПР камион 4HG1T 4HG1 4.57 L

DEN 17690.00
DEN 19655.52
Това е достапна

Количина на стоки


1 00% НОВ GT2256 MS 704136-0003 704136-5003 S 704136-0001 704136-0002 704136-0004 704136-0005 8973267520 8972083520 Турбо Турбополнач За ISUZU НПР серија камион 2003 - Мотор 4 HG1-Т 4 HG1 T 4.57 L трговија на Големо
Турбо Модел :
GT2256 MS
704136-0003 704136-5003 704136-5003 S
704136-0001 704136-0002 704136-0004 704136-0005
8973267520 8972083520 8972083521 8971784860
За ISUZU НПР Серија Светлина камион 2003 - Мотор 4 HG1-Т 4 HG1 T 4.57 L Дизел
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Име На Модел:
GT2256MS 704136-5003S 8972083521 8971784860 За ISUZU НПР 4HG1 4HG1T
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Модел Година:
1990-
Објектот Тежина:
14.5kg
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Висина:
26inch
Објектот Должина:
25inch
Име На Модел:
GT2256MS 704136 Турбополнач Турбо Турбина
Специјални Функции:
Воздухот Дози
Автомобил модел:
За ISUZU НПР серија Светлина Камион 4.57 L, 2003-
моторот моторот:
4HG1-Т 4HG1 Т 4HG1T 4.57 L D
Дел Број:
704136-0003 704136-5003 704136-5003S 704136-0001 704136-0002
Дел Број.:
704136 0003 704136 5003 704136 5003S 704136-0004 704136-0005
Дел Број.. :
704136 0004 704136 0005 704136 0001 704136 0002
ОЕМ Бр.:
8973267520 8972083520 8972083521 8971784860

Додатоци на производот