0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
GT20 GT2052ELS GT2052 78-5011S 12755106 55562671 турбо турбополнач за Опел Vectra C/ Опел Signum 2.0 Турбо 175HP Z20NET

GT20 GT2052ELS GT2052 78-5011S 12755106 55562671 турбо турбополнач за Опел Vectra C/ Опел Signum 2.0 Турбо 175HP Z20NET

DEN 16742.00
DEN 20928.00
Това е достапна

Количина на стоки

Турбо модел GT20 GT2052 ELS GT2052 Турбо број 720168-0005 720168-0006 720168-0007 720168-5011 S 720168-5011 720168-0001 720168-0002 720168-0003 720168-0004 К. Д. M број 860063 12755106 55562671 Мотор модел 1."Опел" Signum 2.0 Турбо 2003-2008 година 175 HP Z20 NET 2."Опел" Vectra C 2.0 Турбо 2003-2008 година 175 HP Z20 NET 3.Saab 9-3 II 2.0 T 2002-2005 година 175 HP L850 4.Saab 9-5 2.0 T 2002-2005 година 175 HP L850

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
6.5kg
Објектот Должина:
8.5inch
Модел Година:
2003-2008
Бренд Име:
TIANYAN
Име На Модел:
GT20 GT2052ELS GT2052
Објектот Ширина:
8.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
8.5inch
Автомобил Производител:
Saab
Турбо Број:
720168-5011S 720168-0005/6/7/1/2/3/4/5
O. Д. M број:
860063 12755106 55562671
моторот модел :
Опел Signum 2.0 Турбо 2003-2008 година 175HP Z20NET
Моторот Model2:
Saab 9-5 2.0 T 2002-2005 година 175HP L850
Моторот Model3:
Saab 9-3 II 2.0 T 2002-2005 година 175HP L850
Моторот Model4:
Опел Vectra C 2.0 Турбо 2003-2008 година 175HP Z20NET
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Saab

Додатоци на производот