0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
GT1749V 708639-0002 8200110519 708639 VNT млазницата прстен ЗА РЕНО Лагуна /megane/master--F9Q 1.9 L

GT1749V 708639-0002 8200110519 708639 VNT млазницата прстен ЗА РЕНО Лагуна /megane/master--F9Q 1.9 L

DEN 2496.00
DEN 3120.00
Това е достапна

Количина на стоки


GT1749 V 708639-0002 8200110519 708639 VNT млазницата прстен ЗА РЕНО Лагуна /megane/masterF9 Q 1.9 L
ДЕЛ. НЕМА. : 708639-5010 S , 708639-0001/2/3/4/5/6/7/8/9
ОЕМ ДЕЛ НЕ. : 14411-AW301, 7701474960 , 7711368748 , 8200110519 , 8200110519 A
8200256077 , 8200332125 , 8200369581 , 8200683855
Ќе одговара на следните модели :
1. Кертриџ за РЕНО ЛАГУНА - 1.9 DCI - 120 HP - 88 KW, моторот код : F9 Q650/670/674, година : 2001-
2. Кертриџ за РЕНО ЛАГУНА - 1.9 DCI - 120 HP - 88 KW, моторот код : F9 Q756/75 O еуро 2 , година : 2004-
3. Кертриџ за РЕНО СЦЕНСКО - 1.9 DCI - 120 HP - 88 KW, моторот код : F9 Q756, година : 2003-
4. Кертриџ за РЕНО MEGANE - 1.9 DCI - 120 HP - 88 KW, моторот код : F9 Q800/812, година : 2002 година-
5. Кертриџ за "РЕНО" ESPACE - 1.9 DCI - 120 HP - 88 KW, моторот код : F9 Q680/820/826 еуро 2,
година : 2003-
6. Кертриџ за VOLVO S40/V40 -1.9 Д - 115 HP - 85 KW , моторот код : D4192 T3, година : 2001-
7. Кертриџ за NISSAN PRIMERA - 1.9 DCI - 120 HP - 88 KW , моторот код F9 Q, година : 2001-
8. Кертриџ за МИЦУБИШИ CARISMA - 1.9 DCI - 115 HP - 85 KW,моторот код F9 Q ,2001 година -
9. Кертриџ за МИЦУБИШИ ПРОСТОР ЅВЕЗДА - 1.9 DCI - 115 HP - 85 KW,моторот код F9 Q ,2001 година -
За цел : Обично сите модели се достапни и можат да бидат пратени во рок од 24 часа откако ќе ја потврдите вашата цел. Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме контактирајте со нас. Ќе напишам пониска цена на фактурата да ви помогне да avoide обичај должност.
Плаќање :
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) ,итн
Предмети ќе биде предаден по плаќање е потврдено.
Превозот :
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу. DHL и ТНТ обично време на испорака се 3-5 дена. EMS е 5-10 дена. Кина Пост Воздух Mail : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена.
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
.
Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 3.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. 4.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. 5.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Вашето возило заслужува најдобра услуга!

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
GT1749V
Модел Година:
2001 година
Материјал Тип:
Железо
Автомобил Производител:
Рено
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Висок квалитет
Објектот Тежина:
0.7kg
is_customized:
Yes

Додатоци на производот