0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Турбо Цревото за полнење за Субару Impreza GC8 EJ20 2.0 Спи 97-98 (Vers. 3&4) (4PCS) ЕП-SBT002

Турбо Цревото за полнење за Субару Impreza GC8 EJ20 2.0 Спи 97-98 (Vers. 3&4) (4PCS) ЕП-SBT002

DEN 2708.16
Това е достапна

Количина на стоки


EPMAN - Турбо Цревото за полнење за Субару Impreza GC8 EJ20 2.0 Спи 97-98 (Vers. 3&4) (4 PCS) ЕП-SBT002

Основните својства

боја:
Виолетова, Розова, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
Универзална
Материјал Тип:
силиконски црева
Автомобил Производител:
Субару
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Универзална
Име На Модел:
EP-SBT002
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
EPMAN
Објектот Ширина:
00inch
Модел Година:
97-98
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Број На Модел На:
EP-SBT002
Место на Потекло:
Hainan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Додатоци на производот