0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
KP39 BV39 54399880006 038253014A Турбополнач VNT млазницата прстен за Фолксваген Голф IV 1.9 TDI

KP39 BV39 54399880006 038253014A Турбополнач VNT млазницата прстен за Фолксваген Голф IV 1.9 TDI

DEN 2803.00
DEN 3504.00
Това е достапна

Количина на стоки


KP39 BV39 54399880006 038253014 A Турбополнач VNT млазницата прстен за Фолксваген Голф IV 1.9 TDI
Година
Тип
Hp
Моторот
Turbo
Дел број
О Д М
01-03
1.9 L D
100 HP
ATD (E3)
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
02-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
02-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253016 L
03-06
1.9 L D
100 HP
ATD Еуро 3
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
03-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253019 P
03-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
02-09
1.9 L D
100 HP
ATD/AXR/BMT
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
02-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253019 P
02-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
02-08
1.9 L D
100 HP
ATD Еуро 3
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
01-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253019 P
01-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
01-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
01-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253019 P
01-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
02-03
1.9 L D
100 HP
ATD (E3)
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
01-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
01-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253016 L
00-06
1.9 L D
100 HP
ATD (E3)
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
01-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253016 L
01-03
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
02-05
1.9 L D
100 HP
ATD (E3)
BV39 VTG
54399880017
038253014 A
02-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253014 A
02-
1.9 L D
100 HP
ATD
BV39
54399880017
038253019 P
2002 година
1.9 L
100
ATD
KP39
54399700006
038253016 L
Дел Број : 54399880017 54399700017 54399880006 54399700006
.
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација
резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
.
Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 3.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. 4.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. 5.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Вашето возило заслужува најдобра услуга!

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
BV39 VNT прстен
Frequence Опсег:
BV39 VNT прстен
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
2001-2003
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
3cm
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
високи перформанси
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
is_customized:
Yes

Додатоци на производот