0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
K04-026 турбо турбополнач за AUDI RS4 Турбо Quattro 2.7 L P ASJ/AZR 30v V6 53049880026 компресор домување

K04-026 турбо турбополнач за AUDI RS4 Турбо Quattro 2.7 L P ASJ/AZR 30v V6 53049880026 компресор домување

DEN 5460.00
DEN 6000.00
Това е достапна

Количина на стоки


Модел : k04-026 компресор домување
дел број : 5304-970-0026 5304-988-0026
O. Д. M број : 078145703 M 078145703 MK 078145703 MV
ОДГОВАРА на МОТОРОТ : 2000-2005 година AUDI RS4 2.7 јас Турбо Quattro 2.7 L P ASJ/AZR 30v V6
Гаранција од Една Година се Прифаќаат Плаќање Pay-pal,T/T,Банкарски,Qi Wi Паричникот Брод На Светот Внимание Објектот ќе биде предаден во 1-3 работен ден по расчисти исплата. Професионалната Инсталација е препорачливо, без настава се вклучени Брод Време Обично 3-7 дена објект пристигнале преку EMS,DHL,Fed Ex ако царинење царинска се одвива непречено. Обично 15-35 дена објект пристигнале преку Кина пост воздух парцела. Доколку имате посебни барања за изразат начин, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред цел. Политика на враќање Ако клиенти купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 2 недели од датумот на примена пакет. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба. 15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа. Повратни информации Доколку не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови во прв пат ако имате било какви прашања во pls се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време,ви благодариме

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
12.5inch
Автомобил Производител:
Audi
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
A4
Модел Година:
2000-2005 година
Објектот Тежина:
2.5kg
Име На Модел:
K04
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Audi

Додатоци на производот