0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
RHB5 VI58 VF10047 8944739540 8944739541 Турбо Турбина Турбополнач За ISUZU Полицаец, Пјаца 4JB1T 4BD1T ЗА 2,8 L 97HP Слободни Дихтунзи

RHB5 VI58 VF10047 8944739540 8944739541 Турбо Турбина Турбополнач За ISUZU Полицаец, Пјаца 4JB1T 4BD1T ЗА 2,8 L 97HP Слободни Дихтунзи

DEN 9612.00
DEN 10679.52
Това е достапна

Количина на стоки


100% НОВ RHB5 VI58 VF10047 8944739540 8944739541 Слободни Дихтунзи Турбо Турбина Турбополнач За ISUZU Полицаец, Пјаца 4 JB1 T 4 BD1 T ЗА 2,8 L 97 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
RHB5
VI58 VF10047
8944739540 8944739541
8970192920 8944777341 8970223170
За ISUZU Полицаец, ПЈАЦА 4 JB1 4 JB1 T 44 BD1 T ЗА 2,8 L 1987-
Марк Година Модел Тип на H. стр. Моторот Модел Турбо Код ОЕМ Код ISUZU Полицаец, 1988 Година За 2,8 L D 97 HP 4 BD1-Т RHB5 VI58 8944739540 ISUZU Полицаец 1989 Година За 2,8 L D 97 HP 4 JB1-ТЦ RHB5 VI74 894321210 ISUZU Полицаец, 1988-1991 За 2,8 L D 97 HP 4 JB1 T RHB52 VF130047 8944739540 ISUZU Полицаец За 2,8 L D 97 HP 4 JB1 T RHB52 W VB130096 8970192920 ISUZU Полицаец ТД 1988-1991 ЗА 2,8 L D 97 HP 4 JB1 T RHB5 VB130096 8970192920 ISUZU Полицаец, 1991-1994 3.1 L D 113 HP 4 JB1 TC RHB52 VE180027 8970385180 ISUZU Полицаец ТД 1991-1994 3.1 L D 113 HP 4 JB1 TC RHB5 VE180027 8970385180 ISUZU Полицаец ТД 1992-1999 3.1 L D 114 HP 4 JG2 TC RHB5 VA430023 8971480762 ISUZU CAMPO - 3.1 L D 113 HP 4 JG2-Т RHB52 VI АХ 9303 8970700291 ISUZU ПЈАЦА - - 113 HP 4 BD1-Т RHB52 VI35 8944777341
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
RHB5 VI58 VF10047 8944739540 За ISUZU Полицаец, Пјаца 4JB1T 4BD1T ЗА 2,8 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
1998-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
26inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Име На Модел:
RHF4H RHF5 Турбополнач Турбо Турбина
Автомобил модел:
За ISUZU Полицаец, ПЈАЦА 4JB1 4JB1T 44BD1T ЗА 2,8 L 1987-
моторот моторот:
4JB1 4JB1T 44BD1T ЗА 2,8 L
Дел Бр.:
VI58 VF10047
ОЕМ Бр.:
8944739540 8944739541 8970192920 8944777341 8970223170
is_customized:
Yes

Додатоци на производот