0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
K03 55 53039700055 53039880055 Турбо Турбополнач За Nissan Interstar За Рено Господар 2.5 L DCI За Опел Movano G9U720 2.5 L

K03 55 53039700055 53039880055 Турбо Турбополнач За Nissan Interstar За Рено Господар 2.5 L DCI За Опел Movano G9U720 2.5 L

DEN 12506.00
DEN 13895.52
Това е достапна

Количина на стоки


K03 53039700055 53039880055 Турбо Турбополнач За "Рено" Господар 2.5 L DCI;За Nissan Interstar;За "Опел" Movano 2001-06 Мотор G9 U720 G9 UA724 2.5 L DTI трговија на Големо
Турбо Модел :
K03-055
53039700055 53039880055
8200036999 8200715889 7711134973
4432306 4404327 9112327
За "Рено" Господар/За "Опел" Movano A/За Nissan Interstar 2.5 L 100 HP 115 HP 2001 - Мотор : G9 U G9 U720 G9 UA724 2.5 L
2001 За "Рено" Комерцијални Господар 2.5 L d Ci Моторот : G9 U720 2001 година За Автомобили "опел" Movano 2.5 DTI Моторот : G9 U720
Марк Година Модел Тип на H. стр. Моторот Модел Турбо Код ОЕМ Кодот За "РЕНО" Господар d Ci 2001 2.5 L d CI 115 HP G9 U720 K03-2 53039700055 8200036999 За "РЕНО" Господар d Ci 2006 - 2.5 L D 84 HP G9 U720 K03 53039880055 8200715889 За "РЕНО" Господар d Ci 2006 - 2.5 LD 113 HP G9 U720 K03 53039880055 8200715889 За "РЕНО" Господар d Ci 2001 - 2.5 L D 115 HP G9 U720 K03 53039880055 8200063999 За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Movano DTi 2001 - 2.5 L D G9 U720 K03 53039880055 8200063999 За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Movano DTi 2002-2004 2.5 L D 115 HP G9 UA720/G9 UA724 16v K03 53039880055 8200036999 За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Movano 2001 2.5 L 114 HP 25 DTI K03 53039700055 4404327
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
53039880055 Турбо Turbocharge Господар DCI Movano 2.5 L DTI G9U720
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
26inch
Модел Година:
2001-2006
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Рено
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Име На Модел:
K03 K03-055 Турбополнач Turbo
Автомобил модел:
За Nissan Interstar За Рено Мајстор За Опел Movano 2,5 L 2001-
моторот моторот:
G9U G9U720 G9UA724 2.5 L
Дел Бр.:
53039700055 53039880055
ОЕМ Бр.:
8200036999 8200715889 7711134973
ОЕМ Нема..:
4432306 4404327 9112327
is_customized:
Yes

Додатоци на производот