0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Mofe Сина Силикони Вакуум Цевки, Цевки црево 100 Внатрешна Кол: 3ММ автомобил стил

Mofe Сина Силикони Вакуум Цевки, Цевки црево 100 Внатрешна Кол: 3ММ автомобил стил

DEN 3511.00
DEN 3696.00
Това е достапна

Количина на стоки


ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 100 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / Цевки
Силиконски Вакум Црево Бренд : Mofe Logo (Ако сакате тоа со samco ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Дебелина : 2mm Оперативна температура : -50 до 220°C (428 F). Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 Mpa или (43.5 PSI да 130.5 PSI). Внатрешен Дијаметар : 2mm Многу повеќе resiliant на висока temps од нормално црева Боја : Црвена, сина, црна, жолта Материјал : 100% Силикони Должина : 100 Ако ви треба вакум црево во пократок или подолг должина, ве молиме љубезно дозволете ми да знам.Ако сакате тоа со вашето лого,можете да ме контактирате.
100 Силиконски Вакум Црево 3мм

Основните својства

боја:
Сина
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
00
Модел Година:
2013
Име На Модел:
MSH-1
Поставување на Возило:
00
Специјални Функции:
Во парк подготвени да брод
Објектот Висина:
13cm
Објектот Ширина:
19cm
Бренд Име:
MOFE
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
100% Силикон
Објектот Должина:
23cm
боја:
Сина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
w5w:
h7
h4:
t10
автомобил детектор:
Автомобил Опфаќа

Додатоци на производот