0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
GT1749V Турбо кертриџ 727210 Турбополнач chra core за Toyota Avensis е корола D-4D 81Kw 85Kw 1CD-FTV 2002 2003

GT1749V Турбо кертриџ 727210 Турбополнач chra core за Toyota Avensis е корола D-4D 81Kw 85Kw 1CD-FTV 2002 2003

DEN 4320.00
Това е достапна

Количина на стоки


GT1749 V Турбо кертриџ 727210 Турбополнач chra core за Toyota Avensis е корола D-4 D 81 Kw 85 Kw 1 CD-FTV 2002 2003 година со заптивка
На Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!
Материјал : к18
гаранција : 12 Месец
Дел број и OEM број :
727210 / 17201-0 G010 / 727210-0001 / 7272100001 / 727210 0001 / 172010 G010 / 17201 0 G010 / GT1749 V / 727210-1 / 727210-2 / 727210-3 / 727210-4
Оваа CHRA ЌЕ ОДГОВАРА :
Дел број
Направи
Модел
Година
Моторот
Kw
Cc
727210 /
17201-0 G010 / 727210-0001
Тојота
Avensis D-4 D
01/2003-
1 CD-FTV
85 Kw
2000 кзм
Тојота
Е корола D-4 D
01/2002-
1 CD-FTV
81 Kw
2000 кзм
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина . Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите CHRA, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Основните својства

Бренд Име:
westmove
Автомобил Производител:
Тојота
Автомобил модел:
Е корола
Модел Година:
2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Име На Модел:
турбополнач Turbolader Турбина кор 2.0 2.0 L L T 2.0 T D-4D D4D
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Објектот Тежина:
2.1kg
Материјал Тип:
к18
Frequence Опсег:
172010G010 17201 0G010 GT1749V 727210-1 727210-2 727210-3
Специјални Функции:
727210 17201-0G010 727210-0001 7272100001 727210 0001 727210-4
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Додатоци на производот