0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Турбо Кертриџ CHRA 53039880132 53039880139 53039880205 03L253056AX 03L253056AV 03L253019J 03L253019T 03L253016F За Ауди А3

Турбо Кертриџ CHRA 53039880132 53039880139 53039880205 03L253056AX 03L253056AV 03L253019J 03L253019T 03L253016F За Ауди А3

DEN 4411.00
DEN 4847.52
Това е достапна

Количина на стоки


Турбо Кертриџ CHRA Турбополнач Јадрото на BV43-0139 BV43-0132 BV43b-0139 BV43b-0132 53039880139 53039700139 53039880132 53039700132 53039880205 53039700205 5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132 5303 988 0139 5303 970 0139 5303 988 0132 5303 970 0132 03 L253056 A 03 L253056 AX 03 L253056 AV 03 L253019 J 03 L253019 T 03 L253016 F За Ауди А3 2.0 TDI (8 P/АП) За "Шкода" Yeti За "фолксваген" Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan 2.0 TDI Моторот CBAB CBDA CBDB 103 Kw 1968ccm 2.0 L TDI 2007 - Турбо Модел : BV43-0139 BV43-0132 BV43b-0139 BV43b-0132 Турбо кертриџ CHRA основен Дел број : 53039880139 53039700139 53039880132 53039700132 5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132 5303 988 0139 5303 970 0139 5303 988 0132 5303 970 0132 5303-988-0205 5303-970-0205 53039880205 53039700205 ОЕМ број : 03 L253056 A 03 L253056 AX 03 L253056 AV 03 L253019 J 03 L253019 T 03 L253016 F Апликација Возило : За Ауди А3 2.0 TDI (8 P/АП) За "Шкода" Yeti За "фолксваген" Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan 2.0 TDI За Ауди А3 2.0 TDI (8 P/PA) 05/2008 - CBAA CBAB 103 Kw 1968ccm За "Шкода" Yeti 2.0 TDI 01/2009 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Eos 2.0 TDI 12/2006 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Голф V 2.0 TDI 01/2007-12/2009 CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Golf VI 2.0 TDI 01/2008 - CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Passat B6 2.0 TDI 12/2007 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Scirocco 2.0 TDI 12/2008 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Tiguan 2.0 TDI 12/2006- CBDA/CBDB 103 Kw 1968ccm Моторот : CBAA CBAB CBDA CBDB 103 Kw 1968ccm 2.0 L TDI 2007- - Дел број се Направи Модел Година на Мотор Kw кзм 5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132 03 L253056 A 03 L253056 AX 03 L253056 AV 03 L253019 J 03 L253019 T 03 L253016 F Ауди А3 2.0 TDI (8 P/PA) 05/2008 - CBAA / CBAB 103 Kw 1968 кзм "Шкода" Yeti 2.0 TDI 01/2009 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Eos 2.0 TDI 12/2006 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Голф V 2.0 TDI 01/2007-12/2009 CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Golf VI 2.0 TDI 01/2008 - CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Passat B6 2.0 TDI 12/2007 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Scirocco 2.0 TDI 12/2008 - CBAB/CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм "фолксваген" Tiguan 2.0 TDI 12/2006 - CBDA/CBDB 103 Kw 1968 кзм
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.

Основните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
За Ауди А3 За Шкода Yeti 53039880139 53039700139 53039880132
Материјал Тип:
BV43 0205 0139 0132 03L253016F CBAA CBAB CBDA CBDB
Автомобил Производител:
Фолксваген
Име На Модел:
5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132
Објектот Тежина:
2kg
Специјални Функции:
53039700205 фолксваген Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan 2.0 TDI
Објектот Висина:
25inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Поставување на Возило:
53039700132 03L253056A 03L253056AX 03L253056AV 03L253019J 03L253019T
Модел Година:
2007 2008 2009 5303 988 0139 5303 970 0139 5303 988 0132 5303 970 0132
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Точка име :
BV43 0139 0132 Турбо Кертриџ CHRA Core Турбополнач
Апликацијата возило:
BV43-0139 BV43-0132 BV43b-0139 BV43b-0132
Апликацијата Возило .:
За Ауди А3 2.0 TDI (8P/АП) За Шкода Yeti 2.0 TDI
моторот:
За Фолксваген фолксваген Eos Golf V VI Passat B6 Scirocco Tiguan 2.0 TDI
Дел Број:
CBAA CBAB CBDA CBDB 103Kw 1968ccm 2.0 L TDI 2007-
Дел Број .:
53039880139 53039700139 53039880132 53039700132
Дел Број ..:
5303-988-0139 5303-970-0139 5303-988-0132 5303-970-0132
ОЕМ број:
5303 988 0139 5303 970 0139 5303 988 0132 5303 970 0132
ОЕМ Број .:
03L253056A 03L253056AX 03L253056AV 03L253019J 03L253019T 03L253016F
Дел Број ...:
53039880205 53039700205 5303-988-0205 5303-970-0205 5303 988 0205

Додатоци на производот