0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
FEELDO Автомобил Задните Видите Камера Со LED Светла За Nissan Tiida/Livina/Geniss/Обратно ПОЛУПАНСИОН/GT-R Обратна Камера #FD-4032

FEELDO Автомобил Задните Видите Камера Со LED Светла За Nissan Tiida/Livina/Geniss/Обратно ПОЛУПАНСИОН/GT-R Обратна Камера FD-4032

DEN 565.00
DEN 641.76
Това е достапна

Количина на стоки


Општи Информации Компатибилност За Nissan Tiida
За Nissan Livina
За Nissan Geniss
За Nissan Обратно
За Nissan Обратно ПОЛУПАНСИОН
За Nissan GTR Спецификации Image Sensor 1/4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Со LED Светло Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото/Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VP-P,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс/F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа -20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура -40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67/IP68

Основните својства

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
FEELDO
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна

Додатоци на производот