0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
За Land Rover Freelander 2 Откритие 3 4 Range Rover Sport LED Светло Автомобили Обратна Камера Назад До Камерата Водоотпорен Ноќ Визија

За Land Rover Freelander 2 Откритие 3 4 Range Rover Sport LED Светло Автомобили Обратна Камера Назад До Камерата Водоотпорен Ноќ Визија

DEN 616.00
DEN 742.56
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојде
Добредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!
Објектот Состојба
100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .
C ompatible Модел
( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )
За Land Rover Freelander 2 Откритие 3 4 Range Rover Sport
Ставка Опис
Материјал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc/set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. . Точно Ист како на Сликата Шоу. Инсталација Настава Не Се Обезбедени.
Функција
Користење на увезената чип, high-definition слика боја, повеќе живописни.безбеден паркинг.
Вграден-во обратна заповед, пречка растојание е јасно на прв поглед.
Дигитални фотографски чип обработка, ноќно ефект е очигледна.
Мулти-слој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен.
Инсталиран на задниот дел на справи и табличка светилка.
Поврзување на видео кабел за да автомобил монитор, поврзете моќ кабел за да авто опашка светилка за напојување. Кога наназад, обратен автоматски мониторинг систем започна да функционира, јасно може да се види статусот зад автомобилот.
Контактирајте Со Нас
"Клиентите прво ,добра кредибилитет, супериорен квалитет, најдобра услуга" е нашиот постојан ветување на клиентите и дома и во странство . Ве молиме бидете сигурни дека дел ќе нареди одговара пред сечење, сликарство, менување или завршен инсталација. Ни e-mail првата ако мислите дека вашиот делови може да не одговара за било каква причина.
Ние се стреми да достигне 100% клиентите задоволство стапка. Ако имате било какви загриженост или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во 24 часови во редовна недела дена, а 48 часа по викендот.
Ако сте среќни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри. Ви благодариме за сите ваши напори да се направи оваа продажба и купување искуство да биде среќен патување.

Основните својства

Бренд Име:
Kadore
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
шифра број:
121541
Автомобил Производител:
За Land Rover Freelander 2 Откритие 3 4 Range Rover Sport
Тип На Објект:
LED Автомобил Задна Камера

Додатоци на производот