0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
beler 1Pc Црна Пластика Crankcase Пропустливи Вакуум Еден Начин да се Провери Вентил одговара за 1.8 Т Ауди А4 ФОЛКСВАГЕН Passat Шкода Врвен 06A 133 528 НА

beler 1Pc Црна Пластика Crankcase Пропустливи Вакуум Еден Начин да се Провери Вентил одговара за 1.8 Т Ауди А4 ФОЛКСВАГЕН Passat Шкода Врвен 06A 133 528 НА

DEN 253.92
Това е достапна

Количина на стоки

Crankcase Пропустливи Вакуум Еден Начин да се Провери Вентил одговара за 1.8 Т Ауди А4 "ФОЛКСВАГЕН" Passat "Шкода" Врвен 06 A 133 528 НА
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични Должина : 6.2 cm Дијаметар : 0.4 x 0.6 cm (ID x OD) Поставување на Возило : Пред Производителот Дел Број : 06 A 133 528 А, 06 A 133 528 D Осветленост Дел Број : 06 A133528 A, 06 A133528 D Друг Дел Број : 06 A 133 528 A , 06 A 133 528 D Објект се вклучени : 1 x еден начин да се провери вентил Компатибилен Со :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 Т AWM AWT 2003-2005
Одговара за Audi A4 1.8 Т BFB AMB BEX 2001-2008
Одговара за "Шкода" Врвен 1.8 Т AWT 2002-2008
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Основните својства

Бренд Име:
beler
Земја/Регион на Автомобил Производство:
-
Осветленост Дел Број:
06A133528A, 06A133528D
Производителот Дел Број:
06A 133 528 А, 06A 133 528 D
Другиот Дел Број:
06A 133 528A , 06A 133 528D
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Должина:
6.2cm
одговара 1:
за ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т AWM AWT 2003 2004 2005
Се вклопат 2:
за Audi A4 1.8 Т BFB AMB BEX 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Одговара 3:
За шкода Врвен 1.8 Т AWT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Дијаметар:
0.4 x 0.6 cm (ID x OD)
Поставување на Возило:
ПРЕД

Додатоци на производот