0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DIY оска 3ММ дијаметар должина 100mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DIY оска 3ММ дијаметар должина 100mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки

DIY оска 3ММ дијаметар должина 100mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило Спецификација : Играчка оски, материјал : железо, позлата изглед, погоден за играчка автомобил Дијаметар : 3мм Должина : 100mm

Основните својства

Број На Модел На:
9044
Флексибилен или Цврсти:
Крути
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
-
is_customized:
Yes

Додатоци на производот