0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DIY оска 2MM дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DIY оска 2MM дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување на окно

DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки

DIY оска 2 MM дијаметар должина 60mm/50 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 9.30 /многу
парчиња / многу
3 x 100mm DIY Играчка Оска Краток Оска Поврзување Прачка Вози Вратило Опрема вратило Макара вратило 50pcs бесплатен превозот САД$ 13.99 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 150mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 12.99 /многу
парчиња / многу
DIY оска 2 MM дијаметар должина 150mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 12.99 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ! NEWGreat квалитет 10pcs Дијаметар 3мм линеарна оска играчка светлина бар хром оптичка оска имајќи челик за играчка US$ 8.99 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 12.99 /многу
парчиња / многу
DIY оска 2 MM дијаметар должина 80mm/50 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 9.50 /многу
парчиња / многу
DIY оска 3ММ дијаметар должина 20mm/50 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило US$ 9.30 /многу
парчиња / многу
DIY оска 2 MM дијаметар должина 200mm/20 парчиња Играчки оска железо барови стап оков вратило спојка поврзување вратило Спецификација : Играчка оски, материјал : железо, позлата изглед, погоден за играчка автомобил Дијаметар : 2mm Должина : 200mm

Основните својства

Број На Модел На:
9042
Флексибилен или Цврсти:
Крути
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
-
is_customized:
Yes

Додатоци на производот