0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
KFLK накит, за мажите е бренд на висок квалитет на боја cufflinks кошули cufflinks мода свадба подарок копчето бесплатен превозот

KFLK накит, за мажите е бренд на висок квалитет на боја cufflinks кошули cufflinks мода свадба подарок копчето бесплатен превозот

DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки


започнете
крајот

Основните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Камен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
G091

Додатоци на производот