0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
TAFREE гроздобер животински црн бел панда вратоврска клипови за мажи стакло cabochon животинско уметност вратоврска бар иглички подарок за дечко накит E760

TAFREE гроздобер животински црн бел панда вратоврска клипови за мажи стакло cabochon животинско уметност вратоврска бар иглички подарок за дечко накит E760

DEN 86.00
DEN 144.00
Това е достапна

Количина на стоки

TAFREE гроздобер животински црн бел панда вратоврска клипови за мажи стакло cabochon животинско уметност вратоврска бар иглички подарок за дечко накит E760
производ слика :
Добредојдовте на нашата продавница!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!
'

Основните својства

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови,Вратоврска Клипови
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E760
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Вратоврска Клип & Јака Клип
Парична казна или Моден:
Моден
Производот Категорија:
Вратоврска Клипови
Тежина:
11 g
Големина:
20mm
Производ големина:
55мм*22mm*15mm
Повод:
Бизнис,Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Тема:
Моден Мажите Вратоврска Клипови

Додатоци на производот