0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
SHANH ZUN 6 Високо Квалитетен Челик Јака Останува Празник Божиќ Подарок Сет 3 Големини со Јака Останува за Тато Мажите Сопруг Момче Пријател

SHANH ZUN 6 Високо Квалитетен Челик Јака Останува Празник Божиќ Подарок Сет 3 Големини со Јака Останува за Тато Мажите Сопруг Момче Пријател

DEN 268.00
DEN 335.04
Това е достапна

Количина на стоки


SHANH ZUN 6 Високо Квалитетен Челик Јака Останува Празник Божиќ Подарок Сет 3 Големини со Јака Останува за Тато Мажите Сопруг Момче Пријател
Бренд Име : SHANH ZUN
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик

Пакување Се Вклучени : 3 Пара 1 Поставите;3 Различни Должина : 2.2"/ 2.5"/ 2.75";

Основните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SHANH ZUN
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линк и Вратоврска Клип Поставува
Број На Модел На:
GGset6
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Јака Престојувате Во Собата
Метал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сино/Црна/Сребрена/Gold/Розово Злато
Јака Останува Должина 1:
2-2.2
Јака Останува Должина 2:
2-2.5
Јака Останува Должина 3:
2-2.75
Количина:
6 компјутери set

Додатоци на производот