0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
100 парови Masonic Ткаенината линкови Прилагодено Минатото Господар Cufflink Mens Колеги Занает Слободни Мајстори Сина Ложа Freemason Облека Копчето

100 парови Masonic Ткаенината линкови Прилагодено Минатото Господар Cufflink Mens Колеги Занает Слободни Мајстори Сина Ложа Freemason Облека Копчето

DEN 9120.00
Това е достапна

Количина на стоки

Ние, исто така, ја прифати прилагодено нарачки, се добредојдени да ни порака со вашите барања и Количина. За големи количини на големо, pls се чувствуваат слободни да ни се најде за попуст : ) Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. 3. Не кутија. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Основните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Број На Модел На:
CL037
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HigoRio
Стил:
freemason ткаенината линкови
Материјал:
Обичен Метал

Додатоци на производот