0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Елката Ткаенината Линкови Декоративни дрво Cufflinks француски Кошула bling кристал зелена глеѓ ткаенината копчето основните cuflinks за тато

Елката Ткаенината Линкови Декоративни дрво Cufflinks француски Кошула bling кристал зелена глеѓ ткаенината копчето основните cuflinks за тато

DEN 92.00
DEN 115.20
Това е достапна

Количина на стоки


За Боја :
Сите производи се снима во природна светлина, туку затоа што екранот е различна за
различни причини, како што се, можете да го видите на бои на сликата може да се појават мали боја разлика во натура,
ве молиме да се разбере,ви благодариме!
Русија Клиент Забелешка :
Да се осигура дека можете нормално да прими предмети, ве молиме користете вашиот полно име и правилен поштенски код да се направи цел, ви благодариме за вашата поддршка .
шопинг процес

Основните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
CYTHERIA
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B1215
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал

Додатоци на производот