0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-44 %
GraceAngie 1Pair Vechile Автомобил Пренос Тркалезна Форма Стилски Легура Ткаенината Линкови За Жени Мажи Висок Крајот Посебни Вљубените Накит

GraceAngie 1Pair Vechile Автомобил Пренос Тркалезна Форма Стилски Легура Ткаенината Линкови За Жени Мажи Висок Крајот Посебни Вљубените Накит

DEN 91.00
DEN 162.72
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд : Grace Angie
Објектот Карактеристики : 1 Pair Vechile Автомобил Пренос Тркалезна Форма Стилски Легура Ткаенината Линкови За Жени Мажи Висок Крајот Посебни Вљубените Накит
Item Code : CJ970
Боја : како на сликата Материјал : Алуминиум Големина : 20 mm (Прибл.) 1mm=0.039 инчен Тежина : 20 g Количина : 1 пар/многу

Основните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Број На Модел На:
CJ970
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Легура

Додатоци на производот