0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
HAWSON Сина Карбонски Влакна Cufflinks Свадбена Церемонија Tuxedo Cufflinks Сет За Младоженецот со Луксузна Кутија

HAWSON Сина Карбонски Влакна Cufflinks Свадбена Церемонија Tuxedo Cufflinks Сет За Младоженецот со Луксузна Кутија

DEN 719.04
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 40067-40070
Боја : Како На Сликата
Големина : Ткаенината Линк : Дијаметар= 19 мм
Studs : Дијаметар=10 mm
Тежина : 27 g
Пакување : Еден пар спакувани во една кутија,Доаѓаат со бесплатен кутија за пакување.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

Основните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
40067-40070
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
HAWSON
Метали Тип:
Бакар
боја:
како Слика
Тип:
Cufflinks
Големина:
Манжетната
Тежина:
27 g
Пакет:
Еден Сет Спакувани Во Кутија
Пол:
Мажи
Трговија на големо:
Да достапни
Материјал:
Обичен Метал
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови

Додатоци на производот