0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Вистинска Кожа Watchbands Црна Браун Мазна, Мека Види Рака Жени Мажи Хривнија Појас Со Метал Сребро Полиран Тока

Вистинска Кожа Watchbands Црна Браун Мазна, Мека Види Рака Жени Мажи Хривнија Појас Со Метал Сребро Полиран Тока

DEN 329.00
DEN 470.40
Това е достапна

Количина на стоки

Вистинска Кожа Watchbands Црна Браун Мазна, Мека Види Рака Жени Мажи Хривнија Појас Со Метал Сребро Полиран Тока
Опис на Бренд : HENGR Бенд ширина : 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 24mm Бенд боја : Кафена / Црна Вкупна Должина : Долги дел за 125mm+краток дел за 75mm(без тока) Бенд Материјал : Hiht квалитет сите вистински кожа Тока Материјал : 316 L не солидна нерѓосувачки stee Пакет : 1pcs види бендови ,4pcs пролет барови и мала алатка
Ние сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!!
(1) Нормално,тоа ќе потрае 3-5 недели или така испорака.Ако вашиот царински е многу stirct,таму можеби ќе има некои задоцнување.Ве молиме трпеливо чекање.Ви благодариме за вашиот вид да се разбере. (2) За одложувањето : кина одмор и превозот на шпицот на сезоната ќе влијае на времето за испорака.Како меѓународен превозот не е во наша контрола,ви благодариме за вашиот вид да се разбере. Со цел да го добивате нашиот објект ПОБРЗО,ние ќе брод на сите наши објектот преку нормална препорачана пошта. Ако сакате да ги споделите со нас брод вашиот производ преку експрес,како што курирската служба DHL.Бидејќи скапи поштарина,ве молиме додадете некои поштарина.Ви благодариме за вашиот разбере. Превозот начин и плаќање на Хонгконг,Тајван и Macao. Ние можеме да брод на нашите производи на Хонгконг,Тајван и Macao преку SF-експрес.Бидејќи скапи поштарина,ве молиме додадете некои поштарина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Доколку производот не е во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.Ние ќе испрати уште еден сосема нов објект како замена штом се прима врати пакет. 2. Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел 3. Ве молиме бидете враќање пакет како мали како possidle и ве молиме бидете задниот товарен помал од 5.00 ДОЛАРИ.

Основните својства

Бендот Ширина:
18mm, 19mm, 20mm, 22mm, 24mm, 21mm
Бренд Име:
HENGRC
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
pin тока
Број На Модел На:
кожа за на рака
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Боја:
црна / кафеава
Тока Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тока Боја:
Сребро.
Бендот widht:
18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 24mm

Додатоци на производот