0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
22mm Најлон Види Бенд за Samsung Галакси Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 Ткаенина Нато врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Сина боја Црна

22mm Најлон Види Бенд за Samsung Галакси Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 Ткаенина Нато врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Сина боја Црна

DEN 618.00
DEN 618.24
Това е достапна

Количина на стоки


Модел : за Samsung Галакси Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382
Црна
Сина
Браун
Зелена
Подарок

Основните својства

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Samsung Опрема 2 R380 / R381 / R382
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Најлон

Додатоци на производот